Zapisz się na kurs tańca online!Wystarczy wypełnić formularz, (prosimy o wpisanie rodzaju grupy).

więcej
Sonda


galeria


Warsztaty klubu sportowego Dąbscy Dance Team z Martą Rolnik z Łodzi
Zakończyły się wyjątkowe warsztaty dla Pań prowadzone przez jedną z najlepszych w Polsce instruktorek salsy i afro : Martę Rolnik z Łodzi. Dziękujemy wszystkim za ciężko pracę włożoną w zajęcia i do zobaczenia na kolejnych warsztatach .


Crystal Salsa Congres 2010
W październiku odbył się największy w Polsce salsowy kongres ,który zgromadził ponad 2000 uczestników imprez i kilkuset tancerzy biorących udział w zajęciach. Całość miała miejsce w Wieliczce , w słynnej kopalni soli ,ponad 125 metrów pod ziemią. Jak co roku Konrad i Joanna poprowadzili 4 warsztaty dla grup na średnim poziomie zaawansowania, ale po raz pierwszy wszyscy polscy instruktorzy zobligowani zostali do prowadzenia zajęć w języku angielskim. Niedzielna impreza z pokazami tańca przyciągnęła kilkuset znamienitych Gości ( Frankie Martinez , Johny Vazquez ) a dla Konrada i Asi była to możliwość zaprezentowania najnowszego show "Daemon & Angel" przyjętego przez publikę wielkimi brawami, już wkrótce będziecie mieli okazję obejrzeć na żywo w Lublinie, a teraz kilka zdjęć ...


Cubana Night Show
Cubana Night Show to super impreza latynoska z pokazami tańca najlepszych tancerzy klubu sportowego Dąbscy Dance Team, tym razem swój pokaz zatańczyły również Panie z grupy "Kuriera Lubelskiego" , a Asia i Konrad Dąbscy poprowadzili naukę dominikańskiego merengue,kolejna edycja już wkrótce ...


Tango Argentino i Milonga


V Mas Salsa Event
No i udało się nam dotrwać do końca Eventu :) pół roku przygotowań, rozmów z Artystami, setki wysłanych maili, odebranych telefonów ... ,ale warto było. W warsztatach uczestniczyło łącznie ponad 100 osób, w piątkowej i sobotniej imprezie ponad 500 , tak szybko nam minęły te 3 dni ,że ponownie zastanawiamy się nad kolejnym styczniowym eventem w 2011 roku, może tym razem jego formuła ulegnie zmianie, ale o tym już wkrótce ...


Mistrzostwa


Amelkowy Bal Pępkowy


Warsztaty DANCEHALL i VIDEOCLIP DANCE
Warsztaty DANCEHALL i VIDEOCLIP DANCE, 21 listopada 2009, instruktor: Kasia Kuwałek, miejsce: STUDIO TAŃCA DĄBSCY


Jaka to melodia
Na zaproszenie TVP 1 , formacja Mas Salsa Caliente reprezentująca nasze Studio wzięła udział w realizacji 4 odcinków programu muzycznego "Jaka to melodia". Zatańczyliśmy zarówno salsę kubańską ( casino ), ruedę , a także salsę liniową Los Angeles on 1 z elementami akrobacji. Emisja pierwszych odcinków 29.11 , oraz w niedzielę świąteczną.


Drzwi Otwarte w Studio Tańca
Rewelacja ... takie słowa można było usłyszeć najczęściej po dwóch pracowicie spędzonych dniach w naszym Studio Tańca. Nikt nie zawiódł , zarówno uczestnicy których wielkie ilości pojawiły się na naszych lekcjach, jak i instruktorzy , którzy przygotowali się specjalnie do prowadzonych warsztatów. Pełne usmiechu twarze, ponad setka ankiet uczestników zajęć ( już wkrótce laureaci losowania ) , gwar w naszej Recepcji i zadowolenie to podstawa dzięki której nasze Studio tętni życiem, Dziękujemy Wszystkim za pomoc, za udział i do zobaczenia na kolejnych dniach otwartych ... Asia i Konrad Dąbscy


Premiera KOCHAJ i TAŃCZ
Kilka zdjęć z oficjalnej premiery filmu tanecznego Kochaj i Tańcz. 5 MARCA 2009 - MULTIKINO WARSZAWA


Ritmo Latino cz 2
Fotograf Tomasz Posiada przesłał nam serię zdjęć z imprezy latynoskiej RITMO LATINO 31.01.2009


Ritmo Latino 1
Pierwsza część zdjęc z wspaniałęj, latynoskiej imprezy RITMO LATINO w Klubie Graffiti organizowanej przez Studio Tańca m masa tancerzy , prawie 500 osób na widowni, raj dla ciała , ducha i oka ...


DOMINIKANA 2008 - szkolenie i urlop
Właśnie wrócilismy z dwutygodniowego pobytu na Dominikanie , gdzie razem ze znajomymi z TZG Martą i Adamem spędzaliśmy wolny czas odpoczywając po ostatnich wysiłkach tanecznych. Podczas naszego pobytu w Punta Cana spotkaliśmy się z producentami You Can Dance, którym pomogliśmy znaleźć tancerzy i choreografa do kolejnej edycji tanecznego programu . Tym razem tancerze walczyć będą o możliwość wyjazdu na jedne z najpiękniejszych piaszczystych plaż na świecie, najwspanialszą muzykę i najgorętszych tancerzy karaibskich.


Jak powstała HAVANA ?
Czyli jak powstawała nasza najnowsza sala , pierwsze wyburzanie, ocenianie , budowanie, malowanie, urządzanie i ... czas zacząć :)


Salsoteka w Studio Tańca 31.08.2008
Galeria zdjęć z imprezy otwierającej nowy sezon taneczny 2008 / 2009. Impreza odbyła się na nowej sali HAVANA przy ul. Mełgiewskiej 7-9.


Kochaj i Tańcz - zdjęcia do filmu rozpoczęte
Zaczęliśmy nareszcie po 1,5 miesiąca przygotowań zdjęcia do filmu tanecznego "Kochaj i Tańcz", rzeczywistość zaskoczyła nas wielce, najgorsze jest codzienne wstawanie o 4:30 i wyjazd na plan filmowy do Modlina. Tam we wspaniałej scenerii sali balowej rozgrywają się główne taneczne wątki naszego filmu. Ekipa techniczna licząca ponad 70 osób, autokary z make up, cateringiem, przyczepy kempingowe głównych aktorów, taka kawalkada wyrusza codziennie z Warszawy, by do 20 wieczorem nakręcić najlepsze z ujęć. To tylko kilka zdjęć z naszej pracy, kolejne już wkrótce...


Kocha j i Tańcz - III tydzień prób w Warszawie
Kolejny tydzień prób, pobudka 6:30 , wyjazd busem o 8:00, próby do 18:00 , obiad, masaż i spać. Takie życie na sali powoduje to , że nawet nie zauważylismy kiedy wiosna "przyszła". Przed nami już "tylko" 4 tygodnie przygotowań i zaczynamy ... zdjęcia do filmu.


KOCHAJ i TAŃCZ
Zdjęcia z prób i przygotowań do nowo przygotowywanej produkcji kinowej TVN , filmu tanecznego "KOCHAJ i TAŃCZ"


Iza i Hector Torres w Lublinie
W dniu 23.02.2008 odbyły się w Lublinie warsztaty z naszymi wspaniałymi gośćmi : Izabellą Torres i Hectorem del Rio Torres z Havany. W zajęciach z salsy, stylingu, reggaetonu wzięło łącznie udział ponad 50 osób, dzień wcześniej wszyscy bawiliśmy się wspólnie w Klubie Graffiti na wspaniałej salsotece połączonej z Konkursem Bachaty. Gratulacje dla Mateusza i Oli i podziękowania dla Państwa Torres za wspaniałe nagrody.


Koncert Karnawałowy Jose Torresa
W dniu 3.02.2008 odbył się w Lubelskim Centrum Kongresowym wspaniały 2 godzinny "Karnawałowy Koncert" JOSE TORRESA Y SALSA TROPICAL. Wraz z orkiestrą zaprezenowały się również grupy Mas Salsa Caliente i Beso de Salsa.


DOMINIKANA 2007 - balet
To nie był tylko odpoczynek, codziennie wieczorem odbywały się wspaniałe przedstawienia taneczne, w jednym z nich mogliśmy z Asią i całą familią wziąść udział ( stroje nam wypożyczono ) i zatańczyć nasze SHOW CHICAGO . To było wielkie przeżycie tańczyć dla ponad 800 gości z całego świata. Bawilismy się także z dominikańską publicznością na Koncercie Bachaty i Merengue , razem do białego rana tańczyliśmy i śpiewalismy najbardziej znane kawałki ... Poznaliśmy wielu wspaniałych tancerzy baletowych wraz z którymi codziennie rano mogliśmy wymieniać się doświadczeniami i figurami musicalowymi.


DOMINIKANA 2007
W listopadzie 2007 odwiedziliśmy wraz z naszą "polską" grupą Gorącą Dominikanę, 14 dni wspaniałych tanecznych i muzycznych wrażeń wraz z aktywnym wypoczynkiem z pewnością pozostanie długo w naszej pamięci.


III Urodziny Salsy 2007
Powiększył nam się skład instruktorski ,poza znanymi Luisem i Melissą oraz Izą i Jose Torresami dołączyli Gosia i Grzegorz z krakowskiej szkoły Salsa Sabrosa. Niespodzianką dla uczestników był koncert Jose Torresa i pokaz mody latynoskiej w wykonaniu naszych tancerek.


II Urodziny Salsy 2006
II urodziny były bardzo uroczyste, a gośćmi specjalnymi byli : LUIS VAZQUEZ i MELISSA FERNANDEZ z Los Angeles , JOSE i IZA TORRES


I Urodziny Salsy 2005
Pierwsze urodziny odbyły się 25 września 2005 roku, pokazy , tańce i zabawa do rana.


Musical "Dance Fever"
Amerykańsko- niemiecki musical w jakim mogliśmy przez 8 miesięcy brać udział , wspaniali aktorzy, orkiestra, chór ,balet i międzynarodowa obsada łącznie z głównym choreografem z Brodwayu Lacy Darylem Philipsem.


Dominikana 2006
Wspólna z familią Torresów wyprawa na cudowną, taneczną Dominikanę.


I warsztaty salsy w Lublinie
Pierwsze zorganizowane przez nas warsztaty odbyły się w 2004 roku w Studio na Piłsudskiego, ledwie zebraliśmy grupę 20 chętnych , jeszcze wtedy nikt za bardzo nie wiedział "co to salsa"


Mediolan 2007
W lutym 2007 pojechaliśmy z Asią do naszych nauczycieli Luisa Vazqueza i Melissy Fernandez przygotować nowe show taneczne. Po udanych zajęciach mieliśmy dużo czasu na wspólne zabawy do białego rana ...


Belgia - Bruksela 2007
W kwietniu mieliśmy okazję potańczyć przez trzy dni na największym belgijskim kongresie salsy "Summer Salsa" , spotkaliśmy tam między innymi Johnego Vazqueza i Izraela Gutierreza.


Zdjęcia z Kuby
Nasza wspólna z Izą i Tomkiem Torresami wyprawa na Kubę w 2005 roku. Mogliśmy mieszkając przez 16 dni w Havanie szkolić się u najlepszych kubańskich profesorów tańca bezpośrednio u źródeł salsy.


Kongresy Salsy
RIGA 2007r.